Takip et
Pazartesi, Temmuz 15, 2024
 • Profesyonel yazılım hizmetleri

  Profesyonel yazılım hizmetleri

  Uzman mühendis kadromuzla her türlü teknik yazılım ihtiyacınızda yanınızdayız.
 • Makro, eklenti, VBA, VSTO, .NET yazılımları

  Makro, eklenti, VBA, VSTO, .NET yazılımları

  Revit, AutoCAD, Inventor, Excel, SolidWorks, Word, Access gibi yazılımlarınıza eklenti yazılımlar yazarak ihtiyacınıza tam olarak hizmet etmesini sağlıyoruz.
 • 1
 • 2

auto 

 

Revit, AutoCAD, Inventor, BricsCAD, GstarCAD, ZwCAD gibi CAD ve BIM yazılımlarını kullanırken yaptığınız işlemleri makro eklentileri ile hızlı ve hatasız yapabilirsiniz. Sürekli tekrar yaparak boş yere vakit kaybetmeyin, rakiplerinizin nasıl sizden ucuz fiyata iş yapabildiklerini veya siz 1 proje çıkarırken nasıl 10 proje çıkarabildiklerini merak ediyorsanız cevabını buldunuz.

CAD yazılımları ve Microsoft Excel kombinasyonu neredeyse bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak kapasiteye sahiptir. Excel de yaptığınız hesabı, CAD yazılımlarında kolayca çizime dönüştürebilirsiniz, veya tam tersi CAD  yazılımlarında yaptığınız çizimi kolayca Excel'e metraj veya rapor olarak aktarabilirsiniz. Bunun için günlerce uğraşmanıza gerek yok, saniyeler içerisinde istediğiniz sonuçları elde etmeniz mümkündür. Bunun için AutoCAD'in de yazıldığı dil olan .NET teknolojisini kullanıyoruz. Lisp, VBA gibi artık teknoloji gerisinde kalmış, güncelliğini yitirmiş, kısıtlı imkanları olan diller artık tarihin tozlu raflarında yerlerini almıştır. Eklenti yazdıracaksanız mutlaka kullanılan dilin .NET olmasını tercih ediniz. Bu size günümüz teknlolojisinin en son imkanlarını kullanmanızı sağlayacaktır.

Her gün yenilenen video derslerimiz için video kanallarımızı ziyaret ediniz. Ayrıca yeni çıkacak program ve gelişmelerden haberdar olmak için sosyal ağlarımıza üye olunuz.

Youtube Video Kanalımız