qt

 

Mekanik ve Elektrik tesisat projelerinin metraj, keşif, mukayeseli keşif hazırlama işlerinde profesyonel kadromuzla ve kendi geliştirdiğimiz, doğruluğu yıllar boyunca denenip, test edilmiş hatta TOKİ tarafından tercih edilen yazılımlarımızla, hızlı, hassas ve doğru bir şekilde hizmetinizdeyiz. Elle yapılan metrajlar mutlaka hata yapmaya açıktır, aynı metrajı aynı kişi tekrar yapsa mutlaka farklı metrajlar çıkacaktır, küçük bir hata telafisi imkansız sonuçlara yol açabilir, bu yüzden bu işleri kesinlikle riske atmamak lazım. Programlarımızla yapılan metrajlarda böyle bir şey söz konusu değildir, insan faktörlü hata oranları en aza indirilmektedir.

Ne Farkımız Var?

Bu işler piyasada maliyeti düşürmek için genellikle düşük tecrübeli kadrolarla yapılmaktadır. Bu da ileride telafisi imkansız hatalara neden olabilmektedir. Projeleri 3, 5, 10 yıllık tecrübeli mühendislerin aynı şekilde görmesi imkansızdır, mühendislik tecrübe demektir. Gözden kaçan bir cihaz, yapılan işin 1000 lerce katı maliyet kayıplarına yol açabilir. Bu yüzden biz sektörde kendini ispatlamış, ülkemizin en büyük projelerinde çalışmış, programlarımızı üst düzey seviyede kullanabilen, en az 15 yıllık tecrübeli, teknik üniversite mezunu mühendislerle çalışmaktayız. Bu da size gönül rahatlağıyla, gözünüz arkada kalmadan, acaba demeden iş yapma rahatlığı sağlamaktadır. Teklif verme çok hassa çalışılması gereken bi iştir. Hatalı metrajlar yüzünden bir çok firma batmaktadır. Bu yüzden kesinlikle kaliteden ödün verilmemelidir. Şirketinizin geleceği ve itibarı ehil olmayan ellere teslim edilmemelidir.

Yangın, ısıtma soğutma, havalandırma, sıhhi tesisast, doğalgaz gibi tüm mekanik tesisat metraj, keşif, mukayeseli keşif çıkarma işleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Hizmetimiz şu anda sadece mekanik tesisat içindir, çok yakında elektrik ve inşaat konularında da hizmet vereceğiz.