Takip et
Salı, Haziran 02, 2020
 • Profesyonel yazılım hizmetleri

  Profesyonel yazılım hizmetleri

  Uzman mühendis kadromuzla her türlü teknik yazılım ihtiyacınızda yanınızdayız.
 • Makro, eklenti, VBA, VSTO, .NET yazılımları

  Makro, eklenti, VBA, VSTO, .NET yazılımları

  Revit, AutoCAD, Inventor, Excel, SolidWorks, Word, Access gibi yazılımlarınıza eklenti yazılımlar yazarak ihtiyacınıza tam olarak hizmet etmesini sağlıyoruz.
 • 1
 • 2

Yurtdışı ihalelerine girecek firmaların yaşadığı en büyük sorun tüm dökümanların ve çizimlerin yabancı dillerde yazılmış olmasıdır. Özellikle dwg içerisindeki tüm Text, Mtext, Attribute, Dimension, Multileader gibi metin içeren nesnelerin tek tek doğru olarak çevrilmesi çok zordur. Anlaşılmayan veya yanlış ifade edilen her şey ihale sonrası acı sürprizlere doğurabilir. Unutulmaması gereken bir şey de Google Translate gibi çeviri hizmeti veren sitelerin ücretsiz sundukları çeviri hizmeti ile Google Cloud üzerinden ücretli sundukları hizmet aynı teknik çeviri yapmamaktadır. Bu yüzden şirketimiz Google Cloud çeviri hizmetini tercih etmektedir.

Kendi geliştirdiğimiz özel yazılım ile dwg, dxf, xlsx, docx, pptx, pdf (AutoCAD, Excel, Word, Powerpoint) gibi tüm dökümanlarınız hassas olarak istediğiniz dile çevrilebilmektedir. Arada unutulan, eksik çevrilmemiş nesneler kalmamaktadır.

Fransızca

 

 

İngilizce

 

Türkçe